logo stowarzyszenia kalkulator lacznikow ikonka
Jedna Misja
wiele
działań
2021-09-15
V Europejskie Forum ETICS (on-line) już 16 września!

Na Forum prezentowane będą najnowsze, dostępne informacje na temat polityki Unii Europejskiej związanej z Zielonym Ładem i falą renowacji. Pierwsze wnioski z oceny krajowych planów odbudowy dadzą uczestnikom obraz tego, czy w wystarczającym stopniu wspierają one efektywność energetyczną europejskich zasobów budowlanych na drodze do neutralności klimatycznej. Migawki statystyk europejskiego rynku ETICS pokażę, czy efekty krajowych systemów wsparcia są już widoczne.

Punktem kulminacyjnym programu europejskiego spotkania branżowego będzie uroczystość wręczenia pierwszych w historii nagród EAE Awards. Organizator konkursu - European Association for External Thermal Insulation Composite Systems (EAE) chce uhonorować najlepsze projekty energooszczędnych budynków z całej Europy, w którychzastosowano ETICS Na konkurs wpłynęło ponad 50 zgłoszeń z 10 krajów. Zdaniem jury wszystkie one są dowodem na to, że energooszczędność i piękno jak najbardziej idą w parze.

Po ogłoszeniu zwycięzców EAE Award uczestnicy dowiedzą się więcej o nowej europejskiej inicjatywie Komisji Europejskiej "Bauhaus" oraz o przyszłości budownictwa z punktu widzenia architektów. Udział w konferencji jest otwarty dla wszystkich i bezpłatny. Szczegółowy program oraz link do rejestracji dostępne są na stronie EAE: www.ea-etics.eu