logo stowarzyszenia kalkulator lacznikow ikonka
razem
tworzymy
klimat
Stowarzyszenie | zarząd
W skład Zarządu Stowarzyszenia wchodzi sześć osób:
jacek micalak

Jacek Michalak

Prezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Doktor nauk chemicznych, absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Odbył staże naukowe w Instytucie Chemii Fizycznej Uniwersytetu we Fryburgu (Szwajcaria) oraz na Wydziale Chemicznym The Ohio State University w Columbus (USA). Z branżą budowlaną związany jest zawodowo od 1996 roku w spółce Atlas, od października 2007 sprawuje w niej funkcję wiceprezesa ds. rozwoju. Jest zastępcą przewodniczącego Komitetu Technicznego nr 184 ds. Klejów i ekspertem w Komitecie Technicznym Europejskiego Komitetu Normalizacyjnego CEN/TC 67. Autor i współautor 22 publikacji naukowych w czasopismach międzynarodowych, 25 referatów naukowych wygłoszonych na konferencjach naukowych w kraju i zagranicą, współautor jednego podręcznika akademickiego oraz wielu artykułów popularnonaukowych. Od 2003 roku prezes zarządu Atlas Sztuki, spółki prowadzącej galerię sztuki współczesnej.

Jacek Kulig

Jacek W. Kulig

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

logo stowarzyszenia

Kamil Kiejna

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Poza funkcją pełnioną w Zarządzie SSO, jest Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu. Uczestniczy także w pracach komitetów technicznych PKN oraz Rady Normalizacyjnej PKN. Karierę zawodową w branży budowlanej rozpoczął w 2009 r. w Polskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. W 2010 r. współtworzył Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu.

Z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe z prawa konkurencji na PAN.

piotr ciborowski

Grzegorz Burzyński

Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jego cała zawodowa kariera od 1996r związana jest z branżą budowlaną, w szczególności z sektorem ociepleń fasadowych oraz sektorem lekkich konstrukcji stalowych i dachów płaskich. Od początku pracy w branży związany jest z firmą Koelner-Rawlplug, w której piastuje stanowisko Menadżera Sprzedaży Systemowej OEM. W Stowarzyszeniu SSO od 2010 roku był aktywnym członkiem komisji technicznej. Współautor technicznych opracowań i szkoleń stowarzyszenia w zakresie technik kotwienia. Członek Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

logo stowarzyszenia

Dariusz Czarny

Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Związany ze Stowarzyszeniem na Rzecz Systemów Ociepleń od początku jego istnienia. Był członkiem komitetu założycielskiego SSO oraz dwukrotnie jego prezesem. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej Wydziału Budownictwa i Architektury. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał kierując budowami w kraju i za granicą, a także jako projektant konstrukcji. Od 2001 roku Rzeczoznawca Budowlany. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Technicznego Sto Sp. z o.o.

Justyna Mikołajczyk

Justyna Mikołajczyk

Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Ukończyła Politechnikę Warszawska na wydziale Technologii Chemicznej z tytułem magistra inżyniera w roku 2003 w Katedrze Technologii Organicznej i związków Metaloorganicznych. Karierę zawodową rozpoczęła w rodzinnej firmie z tradycjami. Zakład Chemii Budowlanej „ MIKSPOL” powstał w 1988 roku, i był jedną z pierwszych firm na rynku polskim produkującą materiały budowlane. Jako Dyrektor Zarządzający tradycyjnie kontynuowała działalność, którą przekazał jej Ojciec, rozwijając ją, nabierając praktycznego doświadczenia zarówno w zakresie produkcji jak i zarządzania. Jako miłośniczka i poszukiwaczka innowacyjnych rozwiązań, brała udział przy wdrożeniu innowacyjnych projektów, szczególnie opierających się na zasadach ISO. Od 2015 roku zajmuje stanowisko Kierownika Działu Badań Jakości i Rozwoju w firmie Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. W codziennej pracy zawodowej realizuje cele rozwojowe nadając im kształt i formę na najwyższym poziomie jakościowym. Jej pasją jest rozwijanie wiedzy merytorycznej i praktycznej z zakresu technologii produkcji materiałów budowlanych.