logo stowarzyszenia kalkulator lacznikow ikonka
razem
tworzymy
klimat
Stowarzyszenie | zarząd
W skład Zarządu Stowarzyszenia wchodzi sześć osób:
jacek micalak

Jacek Michalak

Prezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Doktor nauk chemicznych, absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Odbył staże naukowe w Instytucie Chemii Fizycznej Uniwersytetu we Fryburgu (Szwajcaria) oraz na Wydziale Chemicznym The Ohio State University w Columbus (USA). Z branżą budowlaną związany jest zawodowo od 1996 roku w spółce Atlas, od października 2007 sprawuje w niej funkcję wiceprezesa ds. rozwoju. Jest zastępcą przewodniczącego Komitetu Technicznego nr 184 ds. Klejów i ekspertem w Komitecie Technicznym Europejskiego Komitetu Normalizacyjnego CEN/TC 67. Autor i współautor 22 publikacji naukowych w czasopismach międzynarodowych, 25 referatów naukowych wygłoszonych na konferencjach naukowych w kraju i zagranicą, współautor jednego podręcznika akademickiego oraz wielu artykułów popularnonaukowych. Od 2003 roku prezes zarządu Atlas Sztuki, spółki prowadzącej galerię sztuki współczesnej.

Jacek Kulig

Jacek W. Kulig

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Jacek W. Kulig współtworzył, w 2003 roku, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń, a pięć lat później był jednym z inicjatorów utworzenia European Association for ETICS i pełnił funkcję wiceprezesa Zarządu w pierwszej kadencji. Od 2020 roku pełni funkcję prezesa EAE Zawodowo związany z branżą od 1997 r., najpierw w Dryvit Systems, zaś od dziewięciu lat w Henkel Polska. Jest absolwentem Wydziału Chemicznego oraz Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Jest żonaty, ma troje dzieci.

logo stowarzyszenia

Kamil Kiejna

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Poza funkcją pełnioną w Zarządzie SSO, jest Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu. Uczestniczy także w pracach komitetów technicznych PKN oraz Rady Normalizacyjnej PKN. Karierę zawodową w branży budowlanej rozpoczął w 2009 r. w Polskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. W 2010 r. współtworzył Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu.

Z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe z prawa konkurencji na PAN.

piotr ciborowski

Grzegorz Burzyński

Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jego cała zawodowa kariera od 1996r związana jest z branżą budowlaną, w szczególności z sektorem ociepleń fasadowych oraz sektorem lekkich konstrukcji stalowych i dachów płaskich. Od początku pracy w branży związany jest z firmą Koelner-Rawlplug, w której piastuje stanowisko Menadżera Sprzedaży Systemowej OEM. W Stowarzyszeniu SSO od 2010 roku był aktywnym członkiem komisji technicznej. Współautor technicznych opracowań i szkoleń stowarzyszenia w zakresie technik kotwienia. Członek Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Bożena Serwatka-Berbeć

Bożena Serwatka-Berbeć

Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Jest absolwentką Wydziału Inżynierii, Chemii i Fizyki Technicznej Wojskowej Akademii Technicznej im. J. Dąbrowskiego w Warszawie. Od 14 lat zawodowo związana z branżą ociepleń, obecnie pracuje na stanowisku Kierownika Działu Technicznego w firmie Caparol. W swojej pracy specjalizuje się w kwestiach związanych z badaniami i wprowadzeniem do obrotu materiałów budowlanych w tym systemów ETICS.
Jest członkiem Komisji Technicznej stowarzyszenia, reprezentuje także pracodawcę w Polskim Związku Producentów Farb i Klejów.

Marek Śliwiński

Marek Śliwiński

Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Z branżą ociepleń związany jest od 2001 roku. Początkowo pracował dla marki Weber a od 2008 działa w strukturach Mapei Polska na stanowisku Product Managera, odpowiedzialnego za systemy ociepleń a także systemy dekoracyjne i ochronne. Od początku obecności w SSO jest aktywnym członkiem Komisji Technicznej stowarzyszenia. Absolwent Wydziału Zarządzania i Podstaw Techniki na Politechnice Lubelskiej.