logo stowarzyszenia kalkulator lacznikow ikonka
Jedna Misja
wiele
działań
2022-06-14
CFI World w SSO!

— Misją CFI World jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów oraz wsparcie odbiorców specjalistyczną wiedzą, zdobywaną dzięki intensywnym pracom badawczym — mówi Tomasz Amborski, prezes CFI World. I zapewnia, że firma zamierza aktywnie uczestniczyć w działaniach SSO promując rozwiązania na rzecz energooszczędnego i zrównoważonego budownictwa: — Jestem przekonany, że nasze profesjonalne zasoby technologiczne i merytoryczne pozwolą nam na wymianę doświadczeń, wspólne poszukiwanie innowacji i rozwój systemów ociepleń. To przyjemność dołączyć do grona stowarzyszenia.

CFI World jest firmą z całkowicie polskim kapitałem, obecną na rynku surowców chemicznych od 2009 r. W swoim laboratorium przeprowadza komplementarne testy materiałów budowlanych w zakresie przedmiotowych norm chemii budowlanej. — Inwestujemy w wiedzę, rozwój, kładziemy nacisk na politykę jakości oraz uczestniczymy w branżowych wydarzeniach. Wydaje się, że kroczymy z SSO jedną drogą — dodaje prezes Amborski.

Jacek Michalak, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń liczy na wkład specjalistów z CFI World w prace Komisji Technicznej SSO. — Cieszymy się, że rośniemy w siłę jako organizacja. Każda nowa firma w naszych szeregach, to istotne źródło eksperckiej wiedzy, niezbędnej do pracy nad wzorcowymi dla branży wytycznymi, zaleceniami technicznymi oraz jakościowymi. Wierzę w długą i owocną współpracę ze specjalistami z CFI World.

W Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń reprezentowane są następujące podmioty: Alpol/Piotrowice, Amex, FS Arbet, Arsanit, Atlas, Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol, CFI World, Dow, Dryvit, Ejot, Greinplast, Henkel, K-Uni, Klimas, Knauf, Kreisel, Koelner Rawlplug, Mapei, MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu, PPG Deco Polska, Rockwool, Saint-Gobain/Weber, Sto, Styropmin, Swisspor, Termo Organika, Wacker.