logo stowarzyszenia kalkulator lacznikow ikonka
Jedna Misja
wiele
działań
2022-10-20
Trendy Budowlane 2022 pod patronatem SSO

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników rynku budowlanego, zainteresowanych perspektywami branży w okresie przełomowych zmian, na odbywającą się m.in. pod patronatem SSO Konferencję Trendy Budowlane 2022. Nasze stowarzyszenie reprezentować będzie dwóch prelegentów: Mariusz Garecki (SSO/Atlas) oraz Paweł Gaciek (SSO/Bolix).

Skierowane do projektantów, architektów, inżynierów, producentów, osób zajmujących się nadzorem obiektów budowlanych spotkanie odbędzie się w dniach 15-16.11.2022r. w Krakowie.

Znakomici prelegenci zmierzą się z ważnymi pytaniami m.in. o to, w jakim kierunku zmierza dzisiejsze budownictwo, jak rozwijają się technologie, które zmiany w formalnych wymaganiach i nowych regulacjach mogą znacząco przełożyć się na krajobraz polskiego budownictwa. Pełna lista panelistów dostępna jest tutaj.

W ciągu dwóch dni wykładów zostaną poruszone takie zagadnienia jak:

- Budynki zeroemisyjne – nowy standard w budownictwie

- Co czeka polskie budownictwo?

- Modernizacja budynków – projektowanie i wykonawstwo

- Materiały elewacyjne i ścienne – najnowsze trendy

- Ślad węglowy materiałów i technologii budowlanych

- Budownictwo modułowe i prefabrykacja

- Mikroklimat i komfort wewnętrzny w pomieszczeniach

- Współczesne funkcje dachów płaskich i skośnych

– TRENDY BUDOWLANE 2022 będą odpowiedzą na pytanie, co stanie się teraz bezwzględnym wymogiem w budownictwie. Pokażemy, jak zmieni się projektowanie i sam proces budowy.Wysłuchamy najlepszych ekspertów branży budowlanej – zaprasza Jarosław Guzal, Redaktor naczelny serwisów budowlanych w wydawnictwie GLOBENERGIA, organizatora wydarzenia.

Zarejestruj się teraz